#711Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.
Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#527Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#208Een lamp met slagtand en geel koperen montuur.
#814Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
#253Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#364Floris Jespers“Duinlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#287Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80 / 100