Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Leon Van Eyck

Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.

Deux ornements en fer forgé avec des vignes roses. Le plus grand signé.
Dim. h: 8 & 34 cm
SKU: 2004210073.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #212
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Huifkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel in de linker bovenhoek.

    Wagon couvert dans un paysage d'hiver . Huile sur toile. Signé. Petite blessure en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #46

    Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.

    Un ancien samovar en laiton d'Afrique du Nord à pied.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #68
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een panneschuit met open ruimte. Gesigneerd. Roer beschadigd.

    Une maquette faite à la main d'un biscuit de casserole avec un espace ouvert. Signé. Gouvernail endommagé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #43
    Guerin

    Een tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37

    Een asbak van groen geglazuurd aardewerk, versierd met een bronzen beer en vis.

    Cendrier en faïence vernissée verte décoré d'un ours en bronze et d'un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #581

    Een Tibetaanse bronzen Boeddha.

    Un Bouddha de bronze tibétain.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #26

    Drie gigognetafeltjes met kalfslederen blad.

    Trois tables gigognes avec plateau en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 54 x 55 x 77,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #231
    Sheffield

    Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.

    Une coutellerie art déco avec des couteaux à manche en os et en ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #627

    Twee geëmailleerde sigarettendoosjes, tijdperk art deco. We voegen er een tinnen vide-poche aan toe, gemerkt van “Atelier Provins”. Belgisch werk.

    Deux boîtes à cigarettes émaillées d'époque art déco. Ajout d'une vide poche en étain, marquée Atelier Provins . Travail belge.
    No longer available
    Dim. b: 10 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #593
    Franklin Mint

    Een lot van acht schaalmodellen op schaal 1/24: - 1940 Ford Pick-up. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes-Benz 300SC. - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (afneembare dakpaneeltjes) - 1988 Porsche 911 Targa.

    Un lot de huit modèles à l'échelle 1/24: - Ford Pick-up 1940. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes - Benz 300SC - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (panneaux de toit amovibles) - 1988 Porsche 911 Targa.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #287

    Een vergrootglas met een ramshoornen handvat.

    Une loupe avec un manche en corne de bélier.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een roosje met de hand geschilderd.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une rose peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More