Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.
Leon Van Eyck

Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.

Deux ornements en fer forgé avec des vignes roses. Le plus grand signé.
Dim. h: 8 & 34 cm
SKU: 2004210073.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #479

    “Kinetische vlakkencompositie”. Draagt handtekneing.

    Composition de la surface cinétique . Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 58 x 51 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #146

    Een mahoniehouten tweedeurskast met gesculpteerde versieringen.

    Une armoire à deux portes en acajou avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 184 x 114 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een klein notenhouten meubeltje met onderaan twee gebogen laden en bovenaan legplanken. Kleine beschadiging achteraan.

    Un petit meuble en noyer avec deux tiroirs courbes en bas et des étagères en haut. Petits dégâts à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een Tibetaanse bronzen Boeddha.

    Un Bouddha de bronze tibétain.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164
    Paul Permeke
    Period: 1873 - 1955

    “Zeegezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Marine . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #616

    Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil sculpté de style Louis-XIII recouvert de broderie.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #412
    Bernadette Vincken

    Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.

    Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    “Portret van een jonge man”. Een handgeschilderd miniatuur in Boulle kadertje met koper en schildpad op ivoor.

    Portrait d'un jeune homme . Une miniature peinte à la main dans un cadre Boulle avec cuivre et tortue sur ivoire.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm (kadertje)
    Estimate: € 90 / 110
  • #332

    Een vaas van geslepen kristal.

    Un vase de cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #669

    Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.

    Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More