Other lots in this auction
-
#257
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140/160 -
#719
Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#817
Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
Un temple Bouddhiste en bronze, deux parties.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639
Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200/220 -
#615
Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#457
Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.
Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#320
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 26,67 gEstimate: € 2200/2400 -
#83Christofle
Een moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
Un vase moderne en cristal, motifs de feuilles satinées.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50/80 -
#57
Een kleine koperen samovar in empirestijl.
Un petit samovar en cuivre, style Empire.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#476Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20/30 -
#336
Een Engelse secretaire van mahoniehout met vier laden onder het klapblad en binnenin met kleine schuifjes en pigeoniers.
Un secrétaire anglais en acajou à quatre tiroirs sous l’abattant et des petits tiroirs et pigeonniers à l’intérieur.No longer availableDim. 116 x 120 x 54 cmEstimate: € 120/200