Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stereoscoopen met negen doosjes met plaatjes. Eén stereoscoop in slechte staat, één in originele doos.

Twee stereoscopen met negen doosjes met plaatjes. Eén stereoscoop in slechte staat, één in originele doos.

Deux stéréoscopes avec neuf boîtes d'images. Un stéréoscope en mauvais état, un dans la boîte d'origine.
SKU: 2004210004.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12
    Madou

    “Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.

    Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #697
    Val Saint- Lambert

    Een onderlegger met bloemendecor en een pique fleur van kristal en verzilverd metaal.

    Un dessous de verre à décor floral et une fleur piquée de cristal et de métal argenté.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm en h:12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #694

    Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.

    Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332

    Een vaas van geslepen kristal.

    Un vase de cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #304

    “Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.

    Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #515

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389

    “Bäume und Sonne”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.

    Bäume und Sonne . Aquarelle sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #594
    Honda (?)

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Composition . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #561

    “Koppel”. Twee meerkleurig porseleinen likeurflessen. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur. Zuid-Europees werk.

    Koppel . Deux bouteilles de liqueur en porcelaine multicolores. Marquées en bas. L'une avec cheveu. Travail d'Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555

    Een radioantenne. Jaren ‘30.

    Une antenne radio. Années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    “Portret van een jonge man”. Een handgeschilderd miniatuur in Boulle kadertje met koper en schildpad op ivoor.

    Portrait d'un jeune homme . Une miniature peinte à la main dans un cadre Boulle avec cuivre et tortue sur ivoire.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm (kadertje)
    Estimate: € 90 / 110
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More