Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee stijgerende paarden”. Een groep van gesculpteerd jade. Chinees werk. Op houten sokkeltje.
“Twee stijgerende paarden”. Een groep van gesculpteerd jade. Chinees werk. Op houten sokkeltje.

“Twee steigerende paarden”. Een groep van gesculpteerd jade. Chinees werk. Op houten sokkeltje.

"Deux chevaux cabrés". Un groupe de jade sculpté. Travail chinois. Sur socle en bois.
Dim. H. 19 cm
SKU: 2405220507.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #507
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #133

    “Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personages van terra cotta. Onderaan genummerd.

    Couple de récoltants. Joli groupe réaliste avec deux personnages en terre cuite. Numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #99
    Ethel Horne

    “Meisje met dieren in de wei bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.

    "Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.
    No longer available
    Dim. 110 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #419
    Nicole Halsberghe

    “Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.

    "Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #50

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #328

    Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.

    Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #559
    Paul Joostens
    Period: 1889 - 1960

    “Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    « Représentation avec Bouddha ». Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    “Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.

    "Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127
    M. Leducq
    Period: 1879 - 1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More