Similar lots by type
-
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie d’un camée.No longer availableDim. 5,93 g h: 2,5 cmEstimate: € 300/400 -
#818
Een ritueel hakmes en een gebeeldhouwde houten vleeshaak. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Hache rituelle et crochet de viande en bois sculpé. Congo, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#592
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#421Lofty Crystal & Crystal
Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.
Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#805
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#196
Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 140 x 163 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#163
“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/200 -
#425
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initialen.
Chevalière en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 140/200 -
#17
Een partij aardewerken kerstboomversieringen.
Lot de décorations d’arbre de Noël en faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#247Jef Lambeaux
Een kleine erotische brons. Gesigneerd.
Petit bronze érotique représentant deux jeunes femmes. Signé.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200/250 -
#268
Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.
Grand vase en faïence de Gouda polychrome, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#674David Dodsworth
“Ceta II”. Een carborundumgravure. Gesigneerd en genummerd 138/200 buiten de plaat.
“Ceta II”. Gravure carborundum. Signée et numérotée 138/200 hors planche.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 160/180