Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.

Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.

Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.
SKU: 2111170012.
Category: Uncategorized.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #275

    Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #254

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #305
    Bleikristall

    Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.

    Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #367
    Val St. Lambert

    Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.

    Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.

    Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #20

    Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #373

    Vijf schelpen en een koraal.

    Cinq coquilles et un corail.
    No longer available
    Dim. 215 x 138,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #406

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #198

    Een groot handgemaakt model van een galjoen.

    Grand modèle d’un galion. Fait main.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #270

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.

    Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.

    Un chapelet en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #25

    Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.

    Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #19
    Imperial Limoges

    Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.

    Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.
    No longer available
    Dim. H: 40 en 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.

    Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #397

    “Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.

    “Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #419

    Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #200,1

    Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.

    Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #383

    Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.

    Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.

    Trumeau doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 122 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.

    Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #337

    Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.

    Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een mahoniehouten tafelklok met een messingen wijzerplaat. Sleutel incluis.

    Une pendule de table en acajou avec cadran en laiton. La clé est incluse.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een spiegel van brons in rococostijl.

    Miroir en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. 81 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #192
    Ursula Homeyer

    “Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    "Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 101 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384

    “Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203
    Capodimonte

    Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.

    Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #58

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #362

    Een driedelig kamerscherm.

    Paravent à trois ventaux.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #252

    Een fraaie wisseltafel van deels gepolychromeerd eikenhout met een lade onderaan.

    Une table d'échange remarquable en chêne polychrome avec un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #326

    Een mahoniehouten tafeltje met twee poten in verbinding.

    Petite table en acajou sur pieds à entretoise.
    No longer available
    Dim. l: 111 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #380

    “Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Marine". Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 54 x 72 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More