Similar lots by type
-
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#508
Een Afrikaanse slagtand met een gesculpteerd decor van dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine , décor d’animaux sculptés. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 120/180 -
#521
Een keizerskoppel uit ivoor. Twee beeldjes met houten sokkel.
Un couple impérial en ivoire. Deux statues sur socles.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#609
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#293Lancel, Paris
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir brun. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#668
Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#667
Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#374Felix Timmermans
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”La tentation”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#194
Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50/100 -
#42Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Moeder en kind”. Een ets. Met stempel en genummerd buiten de plaat: 53/100.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Porte une marque au cachet et numérotée hors planche 53/100.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 30/50 -
#605
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200/240 -
#117
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200/250 -
#296
Een paar gebeeldhouwd notenhouten fauteuils-en-cabriolet in Regencestijl.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en noyer sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#265
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,24 gEstimate: € 2000/2200