#661Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#449Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
#65
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 1500/1700 -
#72Jozef LinnigPeriod: 1815 - 1891
#621
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
#228
Een lot van zes verschillende wandelstokken. Met gietijzeren houder.
Un lot de six cannes différentes. Avec support en fonte.No longer availableDim. l: 63 - 106 cmEstimate: € 300/320 -
#39
Een lot decoratieve oude boeken.
Lot de vieux livres décoratifs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#2
Un lot très varié de livres, dépliants, etc., dont La WallonieNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#14Batardy
“5000 Frank”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#591
Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#517
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches op fond van powder blue. Gemerkt onderaan.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons en cartouches sur fond bleu poudre. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#282Salvador DaliPeriod: 1904 - 1989
La licorne . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche et numérotée 117/300.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 250/280