Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Christofle, Paris

Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.

Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.
Dim. H. 20 cm
SKU: 1112180247.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Christofle, Paris

  • #248
    Christofle, Paris

    Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.

    Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #188
    Christofle, Paris

    “Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.

    ”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un cou(..)
    No longer available
    Estimate: € 700 / 1000
  • #251
    Christofle, Paris

    Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.

    Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #163
    Christofle, Paris

    Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #131
    Christofle, Paris

    “Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.

    ”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257
    Christofle, Paris

    Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #358
    Christofle, Paris

    Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #123
    Christofle, Paris

    Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #306

    Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.

    Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #235

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,85 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #623
    George Trinque
    Period: ±1844-1930

    “Ninon”. Een bronzen buste gesigneerd G. Trinque.

    ”Ninon”. Un buste en bronze signé G. Trinque.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,34 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #699

    Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.

    Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.
    No longer available
    Dim. 61 x 87 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.

    Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #773
    Casades

    Drie porseleinen clowns. onderaan gemerkt.

    Trois clowns en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27, 21 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71

    “Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.

    ”Jeune homme à la pêche”. Une statue en bronze. La ligne de pêche est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    P. J. Hendriks

    “Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.

    ”Le port de Nieuport”. Huile sur toile. Signature ‘Péjé’ et datée au dos: 1960.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    “Diana met boog”. Bronzen beeld naar Pierre Le Faguays. Gesigneerd en met gietersmerk.

    ”Diane et arc”. Une statue en bronze d’après Pierre Le Faguays. Signée et cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. H. 50,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #321

    Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.

    Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More