Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.

Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.

Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.
Dim. h: 9 & 12 cm
SKU: 1212170487.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #309
    Jules de Sennezcourt
    Period: 1818 - 1866

    “Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.

    "Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #624

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #622

    Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h62 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #629

    Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.

    Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #19

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #570

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #608

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #612

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #125

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.

    “Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.
    No longer available
    Dim. 8,33 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #402
    Vienna

    Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.

    Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #591

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    “Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    “Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 x 50 & 85 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #627

    Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.

    Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #702
    J. Cooper

    “Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.

    "Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #207

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #632

    Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #805
    Andrés Cortes y Aguilar
    Period: 1812-1879

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #24

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #450

    Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.

    Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #519

    Tangka met talrijke personages. Op zijde.

    Tanka aux nombreux personnages. Sur soie.
    No longer available
    Dim. 106 x 77
    Estimate: € 60 / 100
  • #30

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Georges Grellet

    “Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

    “Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369

    Een kleine luchter van koper en glas met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre et verre et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een Chinese schotel van blauw wit porselein. Achteraan gemerkt.

    Un plat en porcelaine chinoise bleue et blanche. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #437

    Een lot handbeschilderd glas, bestaande uit een vaasje gesigneerd Soudan en een lampenkapje met glazen pegeltjes met een hoeve in het decor.

    Deux objets en verre peint à la main, comprenant un vase signé Soudan et un abat-jour avec une ferme en décor et pendentifs en verre.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #728

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, een chocoladekan, een flessenhouder, hotelzilver, enz.

    Un grand lot d'objets divers en métal argenté, dont des plats, une chocolatière, argenterie d'hôtel, etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Vijf verschillende hangklokjes in de vorm van huisjes, met gewichten.

    Cinq pendules à suspendre différentes en forme de maisons. Avec poids.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #410

    Een rond tafeltje op balustervormige poot, eindigend in drie voluten.

    Une petite table ronde sur un pied balustre central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #3

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee dekselpotjes op een schaaltje, gedecoreerd met damesportretten. Oostenrijk.

    Un lot d'objets en porcelaine polychrome, comprenant deux pots à couvercle sur plateau, décor de portraits de femme. Autriche.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #370

    Een reeks van vijf rustieke armstoelen.

    Suite de cinq fauteuils rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More