Similar lots by type
-
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
#570
Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900 -
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#624
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#612
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#591
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#207
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866
“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.
Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#772
Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
Meuble de pharmacie en bois noirci.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/60 -
#536
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/180 -
#731
Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.
Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#534
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
"Composition". Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#53
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#729
“Paarden”. Litho naar Salvador Dali. Gesigneerd buiten de plaat.
"Chevaux". Une lithographie d'après Salvador Dali. Signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#403
Een driedelig garnituurtje van Limogesporseliein, bestaande uit een doosje en twee kandelaartjes met handgeschilderde decors.
Une garniture en porcelaine de Limoges en trois pièces comprenant une petite boite et deux chandeliers, peints à la main.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20/40 -
#706
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#557
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25/35 -
#551
Een polychrome okimono van gebeeldhouwd ivoor van een Guanyin op een paard. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt. Hoofdje ontbreekt.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant un Guanyin sur un cheval. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base. La tête est manquante.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40/60