Similar lots by type
-
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900 -
#207
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#612
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#591
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#624
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#570
Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866
“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.
Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#820
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#771
“St. Antonius en Christus”. Een beeldje van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
"St. Antoine et le Christ". Une statue en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#330
Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50/80 -
#252
“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100/180 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#358
Een groot lot gesteenten en mineralen.
Grand lot de pierres et de minéraux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#607Märklin
Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#210
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800/2000 -
#742
Een lot gekleurd en ongekleurd glas en kristal met vazen, glazen, doosjes enz. XIXe en XXste eeuw. Diverse letsels.
Un lot d'objets en verre et cristal incolore, dont des vases, verres, etc. XIXième et XXième siècle. Plusieurs dégâts.No longer availableEstimate: € 60a/80 -
#183
Jachthoorn van gesculpteerd ivoor versierd met een everzwijnen-en een hertenjacht, met bladmotieven en een wolvenkop. Duits werk, XIXde eeuw.
Une cor de chasse en ivoire sculpté, décoration de chasse aux sangliers et chasse aux cerfs, feuillage et tête de loup. Oeuvre allemande, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 250/350 -
#100
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1700/1900