Similar lots by type
-
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#218
Een grote gelobde schotel van aardewerk met blauw op wit decor van personages in een landschap. Gemerkt op de verso.
Grand plat lobé en faïence à décor bleu sur blanc de personnages dans un paysage. Marqué au verso.No longer availableDim. Ø: 47,5 cmEstimate: € 120/140 -
#657Thulin
Twee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux vases art déco en faïence belge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#352
Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#164Royal Dux
Een schelpvormige siercoupe van tweekleurige zachte pasta, getooid met twee baadsters. Onderaan gemerkt met roze driehoek.
Coupe décorative en forme de coquillage de pâte tendre bicolore, à décor de deux baigneuses. Marquée en bas au triangle rose.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 420/480 -
#295
Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/50 -
#357
Een Afrikaans hoofd van terracotta met bronskleurig patina. Nigeria.
Une tête africaine en terre cuite à patine bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120/200 -
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#3Leopold Muller
Een vaasje, een sierbord met voorstelling van gesluierde vrouw en een miniatuur met voorstelling van Minerva.
Un vase, une assiette décorative représentant une femme voilée et une miniature représentant Minerve.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 8,5 & 21 cmEstimate: € 100/120 -
#688
Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.No longer availableDim. Ø: 17; 29 & 38 cmEstimate: € 150/250 -
#545
Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#33
Een achthoekige bolle vaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk.
Vase octogonal convexe en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence de Satsuma. Marqués sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#651
Een aardewerken terrine met meerkleurig decor van bloemen en versierd met een slang op het deksel. Onderaan gemerkt.
Soupière en faïence à décor floral multicolore et ornée d'un serpent sur le couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 22 x 28 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#640
Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60/90 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120/200 -
#345
Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25/40 -
#598
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk, alsook een kleiner exemplaar.
Une paire de vases balustres en faïence de Satsuma, ainsi qu'un plus petit.No longer availableDim. h: 46 & 62 cmEstimate: € 50/80 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#249Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955
“Wandelpad naast het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sentier pédestre au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 cm x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#689
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#277Val Saint-Lambert
Een vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70/100 -
#381
Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.
Deux paires de vases balustres cloisonnés sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 24 - 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#349
Een boudoirstoel in kelimstijl bekleed en met zwartgebeitste boiserie. Tijdperk Napoléon III.
Une chaise de boudoir recouverte de style kilim à boiserie teintée en noir. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40/60 -
#422
“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85/100 -
#571
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#542Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje en hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Chapelle et ferme dans un paysage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#193
“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200/300 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120