#805
Een houten wandvitrine met één deur.
#493
Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#89
#558
Twee kleine geisha’s van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gesigneerd.
Deux petites geishas en ivoire sculptée. Travail japonais. début XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 8 & 7 cmEstimate: € 80/120 -
#328
Een trommel met riem en trommelstokken.
#501Swarovski
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/160 -
#710
#65Lotus
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
#504
”Nature morte aux fruits et fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: Menkes.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 120/180