Other lots in this auction
-
#614“Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.
”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 21 cm incl. houten sokkel.
Une Geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur 21 cm, socle en bois inclus.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#757Een lot van drie borden van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel en met een decor van een vogel en bloemen. We voegen er een bord met een decor van personages aan toe.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux ailes côtelées et aux décors de fleurs et d’oiseau. Nous ajoutons une assiette au décor de personnages.No longer availableDim. Ø: 22 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444“Strandpaviljoen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Jan V. Heel.
”Pavillon de plage”. Huile sur toile. porte la signature: Jan V. Heel.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#521SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Heerup.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte la signature: Heerup.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#57Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353LladroEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#595“Twee acteurs”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Deux acteurs”. Un netsuke en ivoire sculptée . Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Une petite table octogonale en chêne sculpté, style malinois Renaissance.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414Een paar boekensteunen van arduin met terracotta leeuwenkoppen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille a têtes de lions en terre cuite.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100




