Other lots in this auction
-
#1Daum France
Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore avec un bouchon en forme de coq polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533
“Visser met grote karper”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”Pêcheur et grande carpe”. Okimono en ivoire sculptée. Travail japonais, +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50 / 80 -
#76
Een notenhouten bureaustoel met drie balustervormige spijlen in de rug en bekleed met groen fluweel.
Une chaise de bureau en noyer à trois lattes de forme balustre dans le dos et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#632
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220 / 240 -
#799
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#436
Een vijfhoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal pentagonal en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 27 cm h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#576
Een Engelse vitrine van gefineerd hout met twee deuren naast een centraal gebogen glas.
Une vitrine anglaise en bois de placage à deux portes à coté d’un verre courbé.No longer availableDim. 179 x 123 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60