Similar lots by type
-
#38
Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.
Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331
Een groot lot tin, bestaande uit drie snavelkannen, drie kleine klepkannen met eikeltjes, drie schenkkannen, waarbij één met deksel, een reeks van zeven maatbekers en een lampenvoet.
Un grand lot d'étain, composé de trois pichets à bec, trois petits pichets à valve avec glands, trois pichets dont un avec couvercle, une série de sept tasses à mesurer et un pied de lampe.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#499Jan De BondtPeriod: °1937
“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#141
Een lot zilver, bestaande uit een 925‰ golftroffeetje van Wolfers op marmeren voet, een 830‰ kandelaartje, een dameshorloge, een zakhorloge, een schaaltje met email, een schaaltje met een Oostenrijkse munt met beeltenis van Maria Theresia en een sigarettendoosje.
Un lot d'argent, composé d'un trophée de golf Wolfers 925‰ sur un socle en marbre, un bougeoir 830‰, une montre femme, une montre gousset, un bol avec émail, un bol avec un Autrichien pièce représentant Marie-Thérèse et une boîte à cigarettes.No longer availableDim. 610 g zonder horlogesEstimate: € 200 / 300 -
#88
Een grote runderhoorn in gepatineerd messingen voet gedragen door een vrouwenfiguur en versierd met bladeren.
Une grande corne de vache au pied en laiton patiné portée par une figure féminine et décorée de feuilles.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
Deux vases différents en verre fumé et ocre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#175Pomellato
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet barnsteen. Gesigneerd.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 11,38 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#124
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550