Other lots in this auction
-
#263Eichwald, Oostenrijk
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50/70 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten:- 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officer, 3rd Guards Regiment- 1825 Officer, Coldstream Guards- 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.
Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome :- 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officier, 3rd Guards Regiment.- 1825 Officier, Coldstream Guards.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#132
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#449
“Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
«Juin à Chales (Stavelot)». Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21,5 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#433
Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#253
Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10/150 -
#44Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000/1100 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240/280 -
#402
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
"Phoque". Une statuette en bronze.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 50/70 -
#84J. Bruynseels
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120