Other lots in this auction
-
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#81
Twee sierjardinières van meerkleurig porselein in de vorm van een man en een vrouw met kar.
Deux jardinières en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme avec une charrette.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#161
Een fazant van messing op onyxen voet. Art deco.
Un faisan en laiton sur socle en onyx. Art Déco.No longer availableDim. 22 x 61 cmEstimate: € 100/180 -
#491
“Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.
”Bouddha assis”. Une statue en ivoire sur un socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 120/200 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#798Toulet Excelsior
Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale citrine van ± 3,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une citrine centrale de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 275 x 177 cmEstimate: € 160/240 -
#329Vlaamse School
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#176
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360/400 -
#348HDV, Boulogne sur Mer.
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/60 -
#371Kaiser
Een violist, een Napoleontisch soldaat en een jongen met vogeltjes van meerkleurig porselein. De eerste twee onderaan gemerkt. Restauratie aan het hoofd van de jongen.
Un violoniste, un soldat de Napoléon et un garçon avec des oiseaux en porcelaine polychrome. Les deux premiers portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45/55