Similar lots by type
-
#761Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#181Een lot bestaande uit een suikerstrooier van massief zilver, met keuren van Sheffield, 1894, maker: William Hutton & Sons, een grote theepot van massief zilver met apocriefe keuren van Londen, 1810, maker: Thomas Johnson en een roomkannetje van Sheffield plate.
Un lot comprenant un saupoudroir à sucre en argent massif, poinçons Sheffield, 1894, par William Hutton & Sons, une grande théière en argent massif avec poinçons apocryphes de Londres, 1810, par Thomas Johnson et une crémière , Sheffield plate.No longer availableDim. bruto 1083,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#418Een lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen en schalen, een sigarendoos, een kandelaar, een dosje, enz.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant des coupes, une boîte à cigarettes, un chandelier, une petite boîte, etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#327Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90 / 140 -
#178Een groenteschaal van 800‰ zilver. Gemerkt van Wolfers.
Un légumier en argent 800‰. Au poinçon de Wolfers.No longer availableDim. 1300,10 gramEstimate: € 300 / 350 -
#308Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#113Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 150 -
#198Een gedeeltelijk bestek van zilver, bestaande uit 20 kleine vorken, 16 kleine lepels, 19 grote lepels en 22 grote vorken.
Une partie d’un couvert en argent, comprenant 20 petites fourchettes, 16 petites cuillères, 19 grandes cuillères et 22 grandes fourchettes.No longer availableDim. 4107,94 gramEstimate: € 1000 / 1200 -
#791Een groot lot verzilverd metalen bestekken, waaronder messen met benen handvat, verscheidene serveerlepels, visbestek, ...
Un lot comprenant des couverts en métal argentéNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#447Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60Amélie Van AsscheEen 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150 / 250 -
#355WiskemannEen vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#317Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#24Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#207Een lot zilveren bestek, bestaande uit twee pollepels, zes grote lepels, zes kleine lepels, zeventien koffielepels, zes grote vorken, vier kleine vorken en twaalf kleine messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant deux louches, six grandes cuillères, six petites cuillères, dix sept cuillères à dessert, six grandes fourchettes, quatre petites fourchettes et douze petits couteaux.No longer availableDim. 2423,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#599SchapmansEen uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000 / 1500
Other lots in this auction
-
#721Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une XXX en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140 / 220 -
#197“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440 / 480 -
#66Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.
Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#679Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
Une table de salon, style Chippendale, à cinq pieds et finition en cannage.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40 / 70 -
#832Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Jeune fille dans le jardin”. Huile sur toile. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. 92 x 54 cmEstimate: € 250 / 350 -
#436Een Engels bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer in twee niveaus en met een lade.
Un petit meuble en bois de placage acajou à deux niveaux et un tiroir.No longer availableDim. 65 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469Guido EeckhardtPeriod: °1944“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd op verso.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466Een eiken- en notenhouten kastje in Lodewijk XV-stijl met twee roldeurtjes en rood marmeren blad.
Une petite armoire en chêne et noyer, style Louis XV, avec deux portes roulantes et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Anita Van Damme“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60 / 100 -
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240

