Other lots in this auction
-
#332Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#782Mouyens“Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Demcey“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un Bodhisattva en bronze thaï.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 260 -
#555Märklin 3031Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#358Een porseleinen kommetje met meerkleurig porselein met messingen montuur en een siervaasje van Samson.
Un petit bol en porcelaine polychrome et montures en laiton et un petit vase de Samson.No longer availableDim. l: 32 & h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#876Een lot boeken met betrekking tot kunst, antiek en decoratie, waaronder Franstalige uitgaven, reviewalbums van ‘Update art magazine’, een uitgave van ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo, alsook een driedelige uitgave over de Schelde, de Leie en de Noordzee in drie talen en een uitgave van “The art revival in Austria’ uit 1906.
Un lot de livres en relation avec l’art, antique et décoration, comprenant des éditions françaises, des albums de ‘Update art magazine’, une édition de ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo’, une édition en trois volumes sur l’Escaut, la Leie et la Mer du Nord en trois langues et une édition de ‘The art revival in Austria’ de 1906.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#280Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#406Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
Un panneau publicitaire en forme de boucher.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60

