Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.

Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.

Deux vases en cristal taillé, un avec une couche en vert et pied haut en rose. Le deuxième à marque.
Dim. h: 14 - 23 cm
SKU: 2708190875.
Category: Kristal.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #875
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #282
    Villeroy & Boch

    Een reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #693

    Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.

    Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #750

    Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.

    Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #717

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #157

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #898
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #687

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.

    Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #893

    Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.

    Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #888
    Val St. Lambert

    Een designvaas van mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase design en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #849
    Val St. Lambert

    Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.

    Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #357
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #27

    Een Art-Deco milieu de table in mauve glas. Gemerkt: VSL.

    Un milieu-de-table verre mauve Art Déco. Marque: V.S.L.
    No longer available
    Dim. L: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #817

    Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #900

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #878
    Val St. Lambert

    Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique et un cendrier en cristal rose et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #899

    Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II

    Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #894

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #70

    Een halssnoer met witte zoetwaterparels en een zilveren slot.

    Un collier de perles d’eau douce et fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #432

    Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.

    Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #518

    Een Chinees vaasje van rood porselein op sokkeltje

    Un petit vase de Chine en porcelaine rouge et socle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Schepens

    “Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.

    ”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.
    No longer available
    Dim. 35 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #848

    Vaas van Boheems kristal, in de massa paars gekleurd.

    Un vase en cristal de Bohème, mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #727

    Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.

    Une tête africaine en faïence sur support.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 120 / 180
  • #117

    Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.

    Une voiture miniature, une voiture de course des années ‘20. Avec petit moteur électrique.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #218

    Een 49-delig zilveren bestek voor twaalf personen in ménagère. Frankrijk, 950‰.

    Un couvert en argent de 49 pièces pour douze convives.
    No longer available
    Dim. 3143 gram
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #179
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Boerenerf met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Cour fermière et moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #24

    Een lot van vier decoratieve reproducties met betrekking tot Minerva Automobiles.

    Un lot de quatre reproductions en relation avec Minerva Automobiles.
    No longer available
    Dim. 57 x 50 40 x 60 en 22 x 36 cm x 2 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #482
    Athena

    Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en cloisonné sur cuivre jaune, chien Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #676

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.

    Un tapis kilim en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 293 x 156 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More