Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Lady Di en Guess by Georges Marciano

Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.

Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.
SKU: 2504170545.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #545
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340
    Michael Kors

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #335

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #5

    Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.

    Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #727

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.

    Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #810

    Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.

    Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Mont Blanc Meisterstück

    Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.

    Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #385
    Gino Milano

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.

    Une montre pour homme. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #380
    Euroconsumers

    Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700

Other lots in this auction

  • #498

    “Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.

    “Paon”. Une statue en bois doré aux petits miroirs colorés. Indonésie.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #109
    Roger Baeyens

    “Nieuwpoort”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.

    “Nieuport”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1995.
    No longer available
    Dim. 46 x 67 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #666
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #72
    Frank-Ivo Van Damme

    “Antwerpen”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1972 en genummerd 3/50 buiten de plaat.

    “Anvers”. Gravure sur bois. Signée, datée 1972 et numérotée 3/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #782

    Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chaises en bois beige patiné style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #764

    Een geborduurde loper.

    Couloir brodé.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401
    Staffordshire

    Een porseleinen hondje. Gemerkt Beswick, England. Genummerd 1378-8

    Petit chien en porcelaine. Marque Beswick, England, numéro 1378-8.
    No longer available
    Dim. h 24
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Charles Demets

    “Uitgebreid zicht op een watermolen, met een man op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    “Vue sur moulin à eau et homme sur chemin de terre”. Huile sur toile. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 96 x 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #250

    Een kruisbeeld van mahoniehout met ingelegde details.

    Un crucifix en acajou avec détails incrustés.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #392

    Twee ronde miniaturen met portretten van achttiende eeuwse dames. Eén gesigneerd Joriot.

    Deux miniatures rondes aux portraits de dames du XVIIIe siècle. L’une signée Joriot.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More