Similar lots by type
-
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#257“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#157“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#177“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280 / 320 -
#247Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140 / 180 -
#191“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#188“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#654Luc VerleePeriod: °1939“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#169Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander.
Junkers JU52/3M en modèle réduit, aluminium sur pied.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 500 / 550 -
#480Quartz MoyneuxTwee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#605“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#302Een ivoren waaier met handgeschilderde decors in XVIIIe eeuwse stijl. In kader.
Un éventail en ivoire avec décor peint à la main dans le goût du XVIIIième siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. 63 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Een paar bloemenstillevens. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Van Nimmen’ & ‘Scheer’.?
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur toile. Signées ‘Van Nimmen’ et ‘Scheer’.No longer availableDim. 46 x 36 & 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Een grote wollen Kelim.
grand kilim en laine.No longer availableDim. 432 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#538Een cachepot van Chinees porselein verguld en gedecoreerd met figuren. Met bijpassende sokkel.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec dorure et décorée avec des figures. Avec socle.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#492“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Placide Poussielgue-Rusand et Fils Paris“Madonna en kind.” Reliëf in gedreven koper.
“Vierge à l’Enfant”. Relief en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 120

