Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Val St. Lambert

Twee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.

Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.
Dim. h: 15 & 20 cm
SKU: 1512200687.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #687
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #657
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.

    Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #267
    Val St. Lambert

    Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #13
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 & 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #463

    Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.

    Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #552
    Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.

    ”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.
    No longer available
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #245

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.
    No longer available
    Dim. 10,97 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #232

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #28

    Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.

    Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.

    Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #428
    Period: °1957

    “Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.

    Homme à cheval . Céramique. Non signé.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #544

    “Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #58

    Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.

    Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.

    Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. b: 50 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #317
    Guerin

    Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.

    Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More