Other lots by Val St. Lambert
-
#657Val St. LambertEen vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418Val St. LambertEen vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Val St. LambertEen vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#267Val St. LambertEen conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 90 / 110 -
#13Val St. LambertEen zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 5,5 & 24,5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#472GoebelArtis Orbis. Een rechthoekige schotel met een afbeelding naar Klimt, genummerd 383/1500 en een ronde schotel met een afbeelding naar Rosina Wachtmeister, genummerd 985/1000.
Artis Orbis. Une assiette rectangulaire avec une image d'après Klimt, numérotée 383/1500 et une assiette ronde avec une image d'après Rosina Wachtmeister, numérotée 985/1000.No longer availableDim. 36 x 30 & Ø 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#627Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#233Een driedelig klokstel van roze marmer en messing in Napoleon III-stijl, bestaande uit een kolompendule en twee twee-armige kandelaars. Met slinger en sleutel.
Ensemble d'horloge en trois pièces de marbre rose et laiton de style Napoléon III, composé d'une pendule à colonnes et de deux bougeoirs à deux bras. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 34 & 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676Een bronzen sokkel met drie poten, versierd met olifantenkoppen en met een rond houten blad.
Un socle en bronze à trois pieds, décoré de têtes d'éléphant et avec une tablette ronde en bois.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 36 cmEstimate: € 200 / 260 -
#421Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.
Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Silva“Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.
Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.No longer availableDim. 90 x 12à cmEstimate: € 200 / 260 -
#297Goebel, Germany“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#586Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.
Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.No longer availableDim. 190 x 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80

