#487
Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
#823
Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
#725
Een sober houten boekenrek.
#126
#23
Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#713
Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#211
“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#466
Modern Kelim lopertje.
Un couloir Kilim moderne.No longer availableDim. 198 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#745
Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.
#417
Een mahoniehouten humidor en een ovaal dienblad. De eerste met een ingelegd ivoren biesje, het dienblad met fruithouten inlegwerk.
Un humidor en acajou et un plateau oval. Le premier avec un trait incrusté en ivoire, le plateau à bois fruitier incrusté.No longer availableDim. b: 23 & 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#218
Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant en bois polychrome. Usure et quelques manquants. Flandre, +- 1700.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 1000 / 1500