Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.
Kaiser Porzellan

Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.

Deux vases en porcelaine, décor Imari. Avec socles en bois.
Dim. H. 70 & 50 cm
SKU: 2409190658.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482
    F.J. Raeymaekers

    “Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #281

    Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.

    Une balance à or en coffret de bois. Complet avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

    Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #517

    Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.

    Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282

    “De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.

    ”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #752

    Een paar metalen luchters met zes armen.

    Une paire de lustres en métal à six bras.
    No longer available
    Dim. H. 45 c
    Estimate: € 60 / 100
  • #265
    Dinh Van Paris

    Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #263

    Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.

    Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #352
    Willem

    “Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More