Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
Gerhard Bochmann Kaiser

“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.

"Two Fighting Peacocks". A porcelain sculpture, signed "G Bochmann". Underside marked Kaiser.
Dim. 21cm
SKU: 2410230272.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #699

    Een Frans porseleinen taartbord met koperen taartschep. Handbeschilderd floraal decor met vergulde elementen.

    A French porcelaine cake dish with a copper cake server. Hand painted with a floral decoration and gilt details.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #674

    Een goudkleurige schouwklok op batterij met 2 putti’s achtervolgd door een gans.

    A gold-colored battery-operated mantel clock with 2 putti being chased by a goose.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een grote vintage luchter bestaande uit vele bloemen in parelmoer, 1 bloem ontbreekt en enkele blaadjes hebben lichte schade.

    A large vintage chandelier consisting of many mother-of-pearl flowers, 1 flower is missing and some leaves have minor damage.
    No longer available
    Dim. Ø 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #673

    Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.

    A wall clock with a Dinantery frame in a thick wooden casing.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #698

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage mouth blown glass paper weights.
    No longer available
    Dim. 5,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #672

    Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.

    A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.
    No longer available
    Dim. 40 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.

    A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #679
    Lladro

    ‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.

    'Preening crane', a Lladro sculpture, model number 01612 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347
    De Fuisseaux, Baudour

    Een wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.

    A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #697

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage hand-blown multi-colored glass paperweight balls.
    No longer available
    Dim. 7,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #691
    Lladro

    ‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.

    'Summer Stroll', a Lladro figurine, model number 7611 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.

    A copper scale model of a Viking ship on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 38 x l 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #683
    Lladro

    ‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.

    "For a perfect performance, a Lladro figurine, model number 07641 in original packaging."
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344
    Lladro

    ‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.

    "Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #342

    Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.

    A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #533
    Sèvres

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A pair of French porcelain lidded vases with pinecone ornament, floral decoration, and gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 21cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #551

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #687
    Lladro

    ‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.

    "‘Can I play’: a Lladro figurine, model number 7610, in its original packaging."
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #668
    Cosack Leuchten

    Een lot van 2 vintage lampen waaronder een chrome model vermoedelijk van fabrikant Cosack Leuchten en een glazen plafondlamp.

    A lot of 2 vintage lamps including a chrome model, presumably by manufacturer Cosack Leuchten, and a glass ceiling lamp.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #473

    Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.

    A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #100

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens met een diamand JVS1-JVVS1 met een gezamenlijk gewicht van 1,96 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings each set with a diamond JVS1-JVVS1, with a total weight of 1.96 ct.
    No longer available
    Dim. 2,14 g
    Estimate: € 2700 / 2900
  • #349

    Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.

    Three cases containing a set of twelve Art Nouveau knife rests, 12 dessert forks, and eight dessert spoons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Een lot van 3 polychroom Chinees porseleinen borden. Onderaan gemerkt, beide met haarscheurtje en 1 met schilfer.

    A lot of 3 polychrome Chinese porcelain plates. Marked at the bottom, both with hairline cracks and 1 with a chip.
    No longer available
    Dim. Ø23,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #275

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak commode with three drawers.
    No longer available
    Dim. 84 x 114 x 50cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #317

    Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.

    A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.
    No longer available
    Dim. h 25.5 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #658

    Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.

    A modern design vase in multicolored glass paste.
    No longer available
    Dim. 47cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700
    Chanel

    Een zijden sjaal met het logo. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 85 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.

    A colorless crystal vase, marked Val Saint Lambert at the bottom, also has a brand sticker. Shows minor chipping damage at the top edge.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 13 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #193
    Meissen
    Period: 1850-1924

    Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.

    A porcelain dish with flower decoration. Marked on the back.
    No longer available
    Dim. 47 x 33,cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #35

    Een Engels mahoniehouten halve maan tafeltje met 2 kwartvormige laden. Louis XVI stijl.

    An English mahogany demi-lune table with 2 quarter-shaped drawers. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 77 x 85 x 42cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More