Similar lots by type
-
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240/300 -
#778
Een koperen kerkkandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en cuivre de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#318
Een kandelaar van geel koper.
Bougeoir en laiton.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 20/30 -
#393
Een gevarieerd lot geel koper, bestaande uit een koffiepot, een waterketel, twee kookpotten, een kandelaar en een pannetje.
Lot varié de cuivre jaune comprenant une cafetière, une bouilloire, deux casseroles, un bougeoir et une petite poêle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26/34 -
#468
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Op houten sokkeltjes.
Paire de vases balustre en cloisonné sur laiton. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#331
Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#783
Een offerschotel van geel koper, versierd met een centraal stermotief. Mogelijk XVe eeuw.
Plat d’offrande en cuivre jaune décoré d’une étoile centrale. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 200/250 -
#417
Een paar processielampen van glas en geel koper.
Paire de lampes de procession en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#23
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#829
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#103
Een paar koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Paire de candélabres en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 16/20 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#448
Zeven miniatuurauto’s: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” en “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (doosje). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” en “Bmw 325i” (beide in doosje).
Sept voitures miniatures: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” et “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (boîte). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” et “Bmw 325i” (les deux dans leur boîte).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#809
Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.No longer availableDim. 111 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#42
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#415
Een 14 karaats geel gouden broche. Omstreeks 1900.
Broche en or jaune 14 ct. Vers 1900.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 60/100 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320/380 -
#151
Modern beeldje van een danseres in bruingepatineerd metaal.
Statuette moderne d’une danseuse en métal à patine brune.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/100 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100/150 -
#401
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#402
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#383
Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.
Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 40/60