Other lots in this auction
-
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
Une table de jeu en noyer à tablette tournante et entretoise.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
Un vase à couvercle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
Un vase Art Déco en verre de couleur.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#622“Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
”Jeune fille”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#610Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Un fauteuil sculpté style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#424Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
Une table de salon carrée laquée rouge et pieds en chrome.No longer availableDim. 75 x 75 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#735Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120 / 180 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60

