Other lots in this auction
-
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#20Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.
Une table à rayures sur les pieds et deux abattants.No longer availableDim. 72,5 cm Ø 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een ceintuur.
Bague en ro jaune 18 ct en forme de ceinture.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 250 -
#525Een benen bol met gegraveerd decor van zeilschepen en dolfijnen.
Un bol en os à décor gravé de voiliers et de dauphins.No longer availableDim. Ø: 4 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#482F.J. Raeymaekers“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80 / 100

