Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.

Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.

Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.
SKU: 2409190033.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #304

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #777
    Dimitrov

    “Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.

    ”Femme-chat”. Une statue polychrome russe en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #705

    Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.

    Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #481
    Val Saint-Lambert

    Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.

    Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #528

    Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.

    Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #104
    J. Vermoelen

    “Binnenhaven”. Olieverf op paneel.

    ”Port intérieur”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode à trois tiroirs en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #796
    Hamadan

    Een Perzische wollen loper.

    Un couloir de Perse en laine.
    No longer available
    Dim. 5m x 1 m
    Estimate: € 250 / 300
  • #306

    Een gedraaid notenhouten kerkstoel.

    Une chaise d’église en noyer tourné.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #162

    Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.

    Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.
    No longer available
    Dim. 73 x 102 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #554
    Van Marcke

    “Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.
    No longer available
    Dim. 54 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More