Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.

Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.

Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.
SKU: 2409190033.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #291

    Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.

    Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374

    “Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.

    ”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #544
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 71 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #555

    Twee armstoelen, waarbij één in Lodewijk XV- en de andere in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met respectievelijk groen en blauw fluweel.

    Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.
    No longer available
    Dim. H. 96 & 88 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #357

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.

    Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #216

    Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.

    Une armoire à quatre porte en chêne sculpté, style Renaissance anversoise.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.

    Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.
    No longer available
    Dim. 172 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #542
    Kuniyoshi Utagawa

    Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.

    Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #264

    Een oude didactische wereldkaart.

    Une mappemonde didactique ancienne.
    No longer available
    Dim. x 210 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #770

    Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More