#829LladroEen porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#664Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#498Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.
#751Lot Imari porselein. 6 stuks.
Un lot de porcelaine Imari. 6 pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#28Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50