Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 14 K rooskleurige gouden trouwringen.

Twee verschillende 14 K rooskleurige gouden trouwringen.

Deux alliances différentes en or rose 14 carats.
Dim. 8,54 g
SKU: 2405220360.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 230 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #411

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    J. Thysmans

    “Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 cm x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #515

    “Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

    “Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).
    No longer available
    Dim. 192 x 117 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #119
    Suzanne Duchemin

    “Vrouw in een landschap bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Femme dans un paysage au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #668

    “Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.

    "Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • Een 14 K rooskleurige ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

    No longer available
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #221
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm, Ø 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #596

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    Une robe en soie. décoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    “Bacchus”. Een buste van gepolychromeerd plaaster.

    "Bacchus". Buste en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #611

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurige decors met personages in cartouches.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décors polychromes de personnages dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More