Similar lots by type
-
#80Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 13,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#55DelvauxEen lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#330Een paar halskettingen van barnsteen.
Une paire de colliers en ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#180Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
Collier de perles d’azurite et de malachite.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#20Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#447“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#558Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#771Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
Un moule à cigares “Perlu-Vorm”.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#795Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#491Een kudugewei.
Une paire de cornes de kudu.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Henri ForeauPeriod: 1886 - 1938“Het gesprek aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Conversation auprès de la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#563Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#615Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#471Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120

