Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.

Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.

Deux différentes bagues en or jaune 18 ct dont une présentant des initiales et l’autre sertie d’une pierre de fantaisie.
Dim. 8,13 g
SKU: 1505180315.
Category: Juweel.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #315
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #330

    Een paar halskettingen van barnsteen.

    Une paire de colliers en ambre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 13,93 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #55
    Delvaux

    Een lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.

    Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #20

    Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.

    Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #180

    Een parelsnoer van azuriet en malachiet.

    Collier de perles d’azurite et de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,09 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #696

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #699
    Hans Bellmer

    “Erotische tekeningen.” Twee litho’s, gesigneerd buiten de plaat en genummerd resp. 41/125 en 22/150.

    “Dessins érotiques”. Deux lithographies, signées hors planche et numérotées resp. 41/125 et 22/150.
    No longer available
    Dim. 16 x 12, 27 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #458

    Een benen doosje met koperen deksel met een halfedelsteen en versierd met olifantjes. Oosters werk.

    Une petite boîte en os avec un couvercle en cuivre et pierres semi-précieuses et éléphants. Oriental.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #425
    Kayseri

    Een Turks kleedje met vijf Mirabs.

    Une carpette turque à cinq mirhabs.
    No longer available
    Dim. 140 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #149
    Hendrik Vader

    “Kustzicht met vissersboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #72
    Serge Creuz

    “Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.

    ”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.

    Un masque africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99
    Wim Bos
    Period: 1906 - 1974

    “Zicht op de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le porte de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More