#176
Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.
Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.No longer availableDim. 152 x 112 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#451
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#488
#179Piet Van Engelen
“Ezel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#775
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#439L. Van Lint
“Vrouw aan de rand van het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au bord du village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#119L. Lazarus
“Huis aan een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès de la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#100
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce. Elisabeth II. 1958.No longer availableDim. 27,45 gEstimate: € 600/700 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#513
#656Iran Meched
Een loper.
Un couloir.No longer availableDim. 312 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#578
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/260