#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#198Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.No longer availableDim. 74 x 68 x 43cmEstimate: € 300 / 400 -
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#36Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#279“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Landscape with pond." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 26 x 39cmEstimate: € 80 / 120