#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#124Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Karle Kato, Le vieux Maître”. Een drypoint & aquatint op papier. Epreuve d'Artiste.
"Karle Kato, The old Master." A drypoint & aquatint on paper. Artist's proof.No longer availableDim. 48 x 36cmEstimate: € 175 / 225 -
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
A Chinese side table in red patinated wood with carvings and a pink marble top.No longer availableDim. 46 x 34 x 34 cmEstimate: € 40 / 60