Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 6,14 g
SKU: 2609230020.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654
    Zoltan Forrai

    ‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.

    "At the bar," a watercolor, signed by Zoltan Forrai.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Willem Dolphyn
    Period: 1935-2016

    “Stilleven met kruik, glas en boek”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Jug, Glass, and Book". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #7
    Limoges France

    Een lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.

    A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.
    No longer available
    Dim. h 12 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #311
    F. van Baden

    “Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.

    "A cow." A wooden sculpted figure, signed. Piece of one horn broken off.
    No longer available
    Dim. 22 x 34cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #492
    Rémy Cornelissen

    “Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #10

    Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.

    A 9 carat rose gold thimble.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Frank Van Bommel

    ‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.

    "Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    De Post Marc Sleen

    “Hommage Marc Sleen”. Een lot van 3 ingekaderde souvenirkaarten, uitgave de Post. Met 3 originele afgestempelde postzegels. Nummers 1251-1252-1253.

    "Hommage to Marc Sleen". A lot of 3 framed souvenir cards, issued by de Post. With 3 original cancelled stamps. Numbers 1251-1252-1253.
    No longer available
    Dim. 29 x 20cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #397

    “Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.

    "Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,54 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #699

    Een oude viewmaster met 60 kaarten.

    An old viewmaster with 60 cards.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More