#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#531Peter PraetEen terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.
A terracotta sculpture with 4 abstracted figures in composition. Signature on the bottom side. Slight chip on the upper edge of the crown.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200