Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 6,14 g
SKU: 2609230020.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #588

    “Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.

    "Pepsi-Cola". A telephone with advertising.
    No longer available
    Dim. 37 x 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #365

    Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.

    An oak corner cabinet, one door and with a drawer.
    No longer available
    Dim. 112 x 66 x 36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #118
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.

    A vintage leather Delvaux trifold wallet.
    No longer available
    Dim. 18 x 10cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #408

    Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

    A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.

    A card table with folding top in veneered mahogany and green felt surface.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #113
    Val Saint Lambert

    Een coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.

    A coupe, red and colorless crystal, marked Val Saint Lambert with its original box.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 25,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #255

    Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.

    A red copper shield with crossed blades. Mecap.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    “Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Landscape with pond." A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 26 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More