Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 6,14 g
SKU: 2609230020.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12

    “Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paris cityscape." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444

    “Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.

    "Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.
    No longer available
    Dim. 34 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #147

    Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.

    An Art Deco table lamp sculpted from alabaster, featuring two greyhounds.
    No longer available
    Dim. 45 x 23cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #285

    Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.

    A lot of 5 porcelain Napoleonic figurines, consisting of Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat with chipped and missing feathered headgear.
    No longer available
    Dim. 25cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #395

    Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.

    A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499
    Bernard Jardel

    Abstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.

    Abstract composition, oil paint on panel, signed by Bernard Jardel.
    No longer available
    Dim. h 49 x b 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Albert van Dyck

    “Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.

    "Landscape Schilde". An oil painting on panel. Backside with labeled tag.
    No longer available
    Dim. 28 x 38cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #71

    Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk, barst de wijzerplaat.

    An oeil de boeuf wall clock with very beautiful decoration in marquetry, crack in the dial.
    No longer available
    Dim. 62 x 51 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #240

    Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.

    An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #157
    A. Rolle

    “Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.

    "Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More