Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 6,14 g
SKU: 2609230020.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482
    JW

    “Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.

    "Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #683

    Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.

    A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499
    Bernard Jardel

    Abstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.

    Abstract composition, oil paint on panel, signed by Bernard Jardel.
    No longer available
    Dim. h 49 x b 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670

    Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.

    Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #591
    Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 210 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #281

    Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.

    A pair of earthenware panels with a medieval scene. Marked "Tyrol" on the back.
    No longer available
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #187

    Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.

    A bronze sculpted statue of a standing man on a marble base.
    No longer available
    Dim. 45 x 17cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #47

    Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.

    A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #662
    Cel Overberghe

    ‘Jeugdig naakt’, gemengde techniek op papier, getekend Cel Overberghe, 1979.

    "Youthful nude", mixed media on paper, drawn by Cel Overberghe, 1979.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More