#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#494Jules van AelPeriod: 1912-1997“Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
"Naive portrait - INRI." Mixed media on board.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60 / 80