#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
#491Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Geo Page“Zicht op Mol in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#268Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#392“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#72Alberte Fourie“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#212Hagenaers“Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#541Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200