#533Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
#508Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90 / 110 -
#728Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
#678Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.
Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 60 / 80
#76Een houten piëdestal met marmeren blaadje.
Un piédestal en bois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.
Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 58 cm h: 92 cmEstimate: € 350 / 380 -
Un lot d’objets en laiton comprenant cinq chandeliers dont deux paires et un mortier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#572Antoon Heyboer“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#705Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
#248Roger DutermePeriod: 1919 - 1997Een lot van elf plaasteren ontwerpen voor munten en medailles. Signaturen en monogrammen.
Un lot de onze confections en plâtre pour médailles et pièces. Signatures et monogrammes présents.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#283Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveau. Sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 107 x 103 x 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één centrale bewerkte robijn van ± 4,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis traité central de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 950 / 1100 -
#454“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40 / 60