Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
Dim. Ø: 20 & 25 cm
SKU: 3008220553.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493

    “Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #541

    Een bord van Imariporselein met gelobde rand.

    Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #697

    Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.

    Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.

    Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.
    No longer available
    Dim. h: 29 - 31 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.

    Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.

    Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.
    No longer available
    Dim. H:5cm Ø:12cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #511

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #324

    Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.

    Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #538

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #372

    Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.

    Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.

    Une série de douze animaux en verre multicolores dans des boîtes d'origine. Travail chinois. Nous ajouterons une copie plus grande dans une boîte.
    No longer available
    Dim. H:2-5cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #662

    Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #461

    Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #547

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #635

    Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #439

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    “Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #637

    Een vaas en een bloempotje van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij één gemerkt van Strehla. Jaren ‘60- ‘70.

    Un vase et un cache-pot en faïence allemande vernissée, l'un marqué Strehla. Années 1960-70.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #661

    Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds: - Felix Timmermans - Peter Bruegel - P. P. Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer

    Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #138

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld bronzen monturen.

    Paire de cassolettes en marbre veiné et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een rok en bijpassende bolero van mousseline met Victoriaanse zwarte naaldkant en grote geborduurde bloemen en strikje.

    Une jupe en mousseline et un boléro assorti avec de la dentelle à l'aiguille noire victorienne et de grandes fleurs brodées et un nœud.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #694

    Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.

    Un lit double laqué noir avec ferronnerie.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Een jardinière van veelkleurig Vlaams aardewerk. Einde XIXe eeuw met decor van takken in hoogreliëf.

    Une jardinière de poterie flamande. XIXe siècle à décor polychrome en haut-relief de branchages.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #566

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Val Saint Lambert

    Drie geslepen kristallen fluitvaasjes op voet, model Solignac, waarbij twee groene en een rode. Allen gemerkt en in originele doos.

    Trois vases flûtes sur pied en cristal taillé, modèle Solignac, deux verts et un rouge. Tous marqués et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #576

    Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Suite de six chaises à patine beige de style Louis XVI, recouvertes de velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #409

    “Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.

    "Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.
    No longer available
    Dim. 27 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #496

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #150

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een pear shape briljant van +- 0,75 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,12 g
    Estimate: € 800 / 900
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More