Similar lots by type
-
#127
Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.
Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#308
Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120/200 -
#301
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.
Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.No longer availableDim. 308,65 g - H. 18 cmEstimate: € 150/200 -
#91
Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.
Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25/30 -
#65
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#54
Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.
Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#307
Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.
Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.No longer availableDim. 226,75 gEstimate: € 100/120 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#283
Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.
Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.No longer availableDim. 76,15 gEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#472
Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#645Peru Ilaria
Een armband van 925 ‰ zilver in de vorm van salamanders.
Bracelet en argent 925‰ en forme de salamandres.No longer availableDim. 41,72 gEstimate: € 60/100 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#639
Serie van zes eikenhouten stoelen met rieten zit. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne aux sièges cannées. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct., robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en zes parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct, de rubis ayant un poids total de ± 0,90 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 1200/1400 -
#462Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#22
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80/120