Similar lots by type
-
#171Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#721Sphinx / Petrus RegoutEen paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#93Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90 / 120 -
#389Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.
Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 36 -
#550Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#288Vileroy & BochEen lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#680Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#364Boch KeramisEen eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#702Royal Dux“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#741Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.
Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.No longer availableDim. h: 36 & 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#734Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#647Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#743Turmac ConstantinopelEen brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#143Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 180 -
#744Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#737Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#367Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.
Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#619Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280 / 300 -
#74E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#523Paar cloisonné vaasjes met houten sokkels.
Deux vases cloisonnés sur socles en bois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.
Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 200 -
#498Een groot lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slabestek, enkele hoofden, een halssnoer, enz. evenals een vaasje van ebbenhout en een vogeltje van hoorn.
Un grand lot d’objets africains en ivoire, comprenant un couvert à salade, quelques têtes, un collier, etc. Egalement un petit vase en ébène et un petit oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#114Etienne Le Compte“Koloniale woningen te Sydney”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Habitations coloniales à Sydney”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#553Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#674Een trapvormige plantenstaander in vier niveaus van witgepatineerd smeedijzer.
Piédestal à quatre niveaux en fer forgé à patine blanche formant escalier.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 110 -
#47Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.
Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 80

