Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.

Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.

Deux angelots de style baroque en bois sculpté.
SKU: 0602180249.
Category: Hout.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #249
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #157

    Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.

    Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #988

    Gietijzeren deurbel getooid met een koe.

    Une sonnette en fonte, décoration de vache.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #527

    Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.

    Sage chinois avec un oiseau en bois dur sculpté. Fisure à un côté.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #738

    Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.

    Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #730

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660
    Indo-Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 346 x 245 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #46
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #645

    Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.

    Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #804

    Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.

    Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 249 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #760
    Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 140 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.

    Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.
    No longer available
    Dim. H: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #439

    Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.

    Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #837

    Een gesculpteerd ebbenhouten dekseldoosje.

    Une boite à couvercle en ébène sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #676

    Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.

    Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.

    Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #489

    Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.

    Paire de reliefs en bois doré et laqué rouge aux scènes chinois.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #168
    Jos De Decker

    “Zittend naakt”. Een terracotta beeldje, gesigneerd.

    “Nu assis”. Sculpture en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 280
  • #961

    Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...

    Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #700

    Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.

    Couloir persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 357 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    Een aluminium schaalmodel van een vroege racewagen.

    Modèle d’une voiture de course ancienne en aluminium.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 224 x 298 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #314
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #1026

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131
    Conpin(?)

    Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.

    Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More