#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#65Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.
A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Oscar LiedelDe oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.
The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.No longer availableDim. H 40 x 39.5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#25Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Rserv. Filt. Achteraan een namenlijst van 1908, vooraan ruiterij in een landschap, regiment 33 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with inscription Rserv. filt. At the back a list of names from 1908, at the front cavalry in a landscape, regiment 33 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120