#423Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#582Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#599Salvador Dali“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#99Emile Degeld“Akkerlandschap met oogstende boeren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#327Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.
#625Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
A bluestone patio table with a cast iron base.No longer availableDim. h 110 x 80 x 51Estimate: € 50 / 70