#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#306Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#522“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
"Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#21Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.No longer availableDim. 87,10 g 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45