#247Hergé“De Zwarte Rotsen”. Oude spelling. Titel uitgelijnd. Houtvrij papier. Ed. Casterman 1946. Zeer goede staat, blauwe rug ietwat verschenen.
“The Black Rocks”. Old spelling. Title aligned. Wood-free paper. Ed. Casterman 1946. Very good condition, blue spine slightly worn.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#384“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
“Flower still life.” Watercolour on paper.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.No longer availableDim. 114 x 98 x 52 cmEstimate: € 200 / 240