Other lots in this auction
-
#364Capodimonte
“Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 60/70 -
#65
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#647
Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages sur un fond blanc.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80/120 -
#745
Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
Un lot d’albums ‘Artis’ des années ‘50. Complet. Nous ajoutons deux albums ‘Faunaflor’.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#271
Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/220 -
#253
Kandelaartje met cloisonné. Russisch werk.
Un petit candélabre en cloisonné. Travail russe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 25/35 -
#264
“Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd
”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#145
Een 14 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 700/800 -
#74Edouard De Block
“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 40 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#697
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Cinq icônes la Mère de Dieu aux archanges, le Christ aux apôtres, (2), la Résurrection. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150