Similar lots by type
-
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50/80 -
#795
Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#766
Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#782
Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100/120 -
#776
Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#790
Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#798
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#700Cassina, Italia
Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#666
Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#784
Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#813
Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#197
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#154Piet J. Neuckens
“De Vogelliefhebber” en “De Koffiemaalster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
The Bird Lover et The Coffee Grinder . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 160/240 -
#466
Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100/120 -
#807Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een peridot van ± 6,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 650/750 -
#348
Een reeks van zes gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met elk één lichtpunt.
Une suite de six appliques en bois sculpté de style Louis XV avec un point lumineux chacune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#193
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750/800 -
#676
Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 80/100 -
#568
Een porseleinen tulpenvaas.
Un tulipier en porcelaine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 300/350 -
#316
Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.
Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.No longer availableDim. 132 x 136 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100/120