#407
Een aardewerken Boeddhahoofdje.
#589
“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
#670
Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. IFSI. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. IFSI. Et de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#587Lladro
#171
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
#694
Dame au miroir . Une étude aquarelle sur papier. Monogrammé FM .No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167
#102L. Smets
“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#563
#332
#462
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Composition moderne . Craie pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 95 x 116 cmEstimate: € 40 / 60