Similar lots by type
-
#388
Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
Un petit vase à col en porcelaine du Japon.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#625
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#17Kern
Een koetsklokje in kast van messing en glas.
Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#688
Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.
Lampe de table en albâtre à décor floral. Sur une colonne correspondante.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28
Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
Un pied de lampe en faïence au décor peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#679
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#386
Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.
Une lanterne boule en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 420 / 480 -
#236
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#208
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van Griekse Sfinksen op arduinen sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx grecs sur des socles en pierre bleue.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#273
Een paar verguld bronzen lampjes met kantelbare lichtpunten, gedragen door putti en versierd met porseleinen bloempjes. De kapjes licht beschadigd.
Paire de lampes en bronze doré à pointes lumineuses basculantes, portées par des putti et décorées de petites fleurs en porcelaine. Les abat-jours sont légèrement abîmées.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
Lanterne en bronze de style Louis XVI avec verre bombé et taillé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 360 / 380 -
#508
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#37
“Veritable irrigateur systeme docteur Eguisier”. In houten kistje
"Véritable irrigateur systeme docteur Eguisier". Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#693
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#435
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#578
Een paar schemerlampen op voet van hout en ivorine.
Paire de lampes de table sur socle en bois et ivoirine.No longer availableDim. h: 64 cm (met kap)Estimate: € 40 / 60 -
#157
Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#573
Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.
Une petite lampe en bronze avec un abat-jour quadrangulaire en vitrail.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683
Twee hanglampjes met gekleurde glazen kappen.
Deux suspensions avec abat-jour en verre coloré.No longer availableDim. Ø:25cmH:60cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#656
Twee gelakte Japanse kastjes met telkens twee deurtjes en twee laden.
Deux armoires japonaises laquées, chacune avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 60 x 40 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499Floris Jespers
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#648
Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.
Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#183
Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#419
“Petite grise”. Olieverf op board.
"Petite Grise". Huile sur carton.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#439Frenk Van Heeswijk
“Twee personages.” Olieverf op doek. Nederlandse school. Draagt handtekening. Gedateerd 1990.
"Deux personnages." Huile sur toile. Ecole hollandaise. Porte une signature. Datée 1990.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Val Saint Lambert
Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.
Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#684
Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100 / 140 -
#351
Een lot van drie paar verzilverd koperen vogels, bestaande uit hanen en fazanten.
Lot de trois paires d'oiseaux en cuivre argenté, comprenant des coqs et des faisans.No longer availableDim. h: 13, 20 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78
Twee snijwerkjes, bestaande uit een primitieve Christus van been en een verguld houten medaillon met voorstelling van een de Goede Herder.
Deux sculptures, composées d'un Christ primitif en os et d'un médaillon en bois doré représentant le Bon Pasteur.No longer availableDim. h: 37 & 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#664
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#118
Een gedeelte zilveren bestek 800‰ bestaande uit zes lepels, zes vorken, drie lepels, drie vorken, zes dessertlepels en zes dito vorken met een ander decor, Een vork en een lepel met een derde decor, acht dessertvorken met een vierde decor en twaalf messen met een vijfde decor en een suikertang. 53 stuks. Gewicht zonder de messen.
Un ensemble de couverts en argent 800‰ composée de six cuillères, six fourchettes, trois cuillères, trois fourchettes, six cuillères à dessert et six fourchettes idem avec un décor différent, Une fourchette et une cuillère avec un troisième décor, huit fourchettes à dessert avec un quatrième décor et douze couteaux avec un cinquième décor et une pince à sucre. 53 pièces. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 2505 gEstimate: € 1000 / 1500