#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#686
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#726
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#566Mori
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#616Here
#476
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#666
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40
#40
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 350/450 -
#164H. Wacker-Elsen
“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#808
Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
#577
Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
#783Christofle
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
#800
Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
Lanterne en cuivre rouge et jaune aux abat-jour verts. Vers 1880.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 80/120 -
#275
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 300/400 -
#380
Pendentif en or blanc 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#183Val St. Lambert
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
#250
Broche en platine sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 3400/3600