#632Jacques Delvaux“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#86Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#540Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#226Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#624Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.
Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#784Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
#358“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#384Een reeks van vier kleine glaasjes van kleurloos kristal op voet, versierd met een verguld decor van druivenranken.
Une série de quatre verres sur pied en cristal incolore, décoration de vignes dorées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 24 -
#431Houten koffertje met koperen slot. Chinees werk.
Un petit coffre en bois au fermoir en cuivre. Travail chinois.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 30 / 40