Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychrommerd hout. We voegen er een kwartronde dekseldoos aan toe (Scharniertjes te vervangen).

Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).

Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).
Dim. h: 18 & 26 cml
SKU: 0603180772.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #772
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #495

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.

    Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #578

    Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.

    Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.

    Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #643

    Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

    Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #638

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #223

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #637

    Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.

    Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #385

    Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.

    Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #61
    Katzhütte

    “Honden”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Chiens”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #511

    Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #789

    Een serveerwagentje van gefineerd hout en koper met een tweezijdige lade onder het blad. Rubber van een wiek manco en de flessenhouder opnieuw te bevestigen.

    Une table roulante en bois de placage et cuivre avec une tablette et un double tiroir en dessous de celui-ci. Le porte-bouteille doit être rattachée et il manque un caoutchouc.
    No longer available
    Dim. b: 87 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #292
    Henri Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247

    Een replica van een meesterstuk in de vorm van een deels zwartgelakte wenteltrap.

    Une réplique d’une oeuvre magistrale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #833

    Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.

    Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #640

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een grote kwarts.

    Une bague en or jaune sertie d’un grand quartz.
    No longer available
    Dim. 9,08 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #337

    Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.

    Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Nous ajoutons un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een houten console met draaiend blad, gedragen door een vrouwelijk naakt.

    Une console en bois avec tablette tournante, portée par un nu féminin.
    No longer available
    Dim. 71 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More