#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#470Drie verschillende munten waaronder één gouden van 10 gr. 250 dollar. Eén zilveren van 100 dollar 155,5 gr. 999,5‰ en één zilveren van 28,28 gr. 925‰. John F. Kennedy.
Three different coins including one 10 gram gold coin, priced at $250. One silver coin priced at $100, weighing 155.5 grams and with a purity of 999.5‰. And one silver coin weighing 28.28 grams with a purity of 925‰. Featuring John F. Kennedy.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#237Een gegraveerd glasservies.
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160 / 180