#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#35Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#101Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#465“Rietveldstoelen”. Een paar vintage design stoelen. Reproductie naar model Rood-Blauw van Gerrit Rietveld, stroming “De Stijl”.
"Rietveld chairs." A pair of vintage design chairs. Reproduction of the Red-Blue model by Gerrit Rietveld, from the "De Stijl" movement.No longer availableDim. 80 x 65 x 90cmEstimate: € 250 / 350 -
"Hommage to Marc Sleen". A lot of 3 framed souvenir cards, issued by de Post. With 3 original cancelled stamps. Numbers 1251-1252-1253.No longer availableDim. 29 x 20cmEstimate: € 120 / 180