#487Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#38Drie grote messingen kranen en een tapkraan.
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100
#567Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met een rond wit marmeren blad, versierd met verguld bronsbeslag
#420Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
#204Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
#540Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Grote maquette.
#126Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
#45Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
#98Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 450 / 550 -
#729“Composite.” Kleurenets. Genummerd 34/100. Draagt handtekening buiten de plaat: Miro.
”Composition. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 34/100. Porte une signature hors planche: Miro.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#614Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#647Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.
#76Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.
Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150