Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.

Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.

Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.
Dim. h: 85 & 90 cm
SKU: 0402200388.
Categories: Koper, XVIIIe eeuw.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #79
    Perrier

    “Gouvernements de Flandre Françoise, ...” Een antieke kaart.

    “Gouvernements de Flandre Françoise...”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 24 x 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #682

    “Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.

    ”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #113

    Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.

    Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #383

    Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.

    Lot de six objets en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #702

    “Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.

    ”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.
    No longer available
    Dim. 60 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #202

    “Apollo”. Olieverf op doek. Italiaanse school, omstreeks 1700.

    “Apollon”. Huile sur toile. Ecole italienne, vers 1700.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #244

    Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.

    Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #271

    Drie borden en een diepe schotel van Hollands aardewerk met een Japans geïnspireerd meerkleurig decor. Meerdere beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    Trois assiettes et un plat creux en faïence hollandaise avec décor polychrome d’inspiration japonaise. Plusieurs dégâts. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22, 26 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368

    Een reeks van vier borden van Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw. Randslijtage.

    Suite de quatre assiettes en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Usures au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #287

    Een lot van drie pauwstaartborden. De grote van de ‘Drie Klokken’ en het koppel van ‘De Bloempot’. XVIIIe eeuw.

    Trois assiettes à l’éventail en faïence de Delft. La plus grande par les Drie Klokken, la paire par “De Bloempot”. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #281

    Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.

    Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #99

    “Vissersboot aan de kust” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #56

    Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.

    Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 107 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #591

    Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.

    Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #507

    Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.

    Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    M.I. Hummel

    Vier jaarborden van porselein. Onderaan gemerkt.

    Quatre assiettes en porcelaine de l’année. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #593

    Een verguld koperen beeldje van Hayagriva met zwaard. Op een losse lotussokkel. Sino-Tibetaans werk.

    Statuette en cuivre doré représentant Hayagriva au sabre. Sur un socle lotus détachable. Travail sino-tibétain.
    No longer available
    Dim. H.14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #830
    Arthur Van der Linden

    “Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #754

    Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.

    Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.
    No longer available
    Dim. 73 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #849

    Twaalf stuks Afrikaanse kunst: beeldjes, maskers, een staf met hoofden van gebeeldhouwd hout, een stenen beeldje en een bronzen duiveltje.

    Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #76

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.

    Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #834
    R. Van Passen

    “Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More