Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.
Dim. h: 105 & 120 cm
SKU: 2706170406.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #406
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #769

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #624

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #804

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #759

    Een sac-à-perles van messing en kristal.

    Un sac-à-perles en cristal et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #381

    Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.

    Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 78 & 95 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #748
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #633

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #634

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #208

    Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.

    Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.
    No longer available
    Dim. l: 174 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 7000 / 10000
  • #244

    ‘Avant la pioche. Douze litho’s rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Een map met zes lithografieën.

    ‘Avant la pioche. Douze lithos rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Portefeuille à six lithographies.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #401

    Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.

    Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #311

    Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.

    Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.
    No longer available
    Dim. h: 24 & Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #285

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillants de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #448
    Dinky Toys

    Een Land Rover met aanhangwagen. Onderaan gemerkt.

    Une miniature Land Rover avec remorque. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #684
    Jozef Cantré

    “Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.

    “Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #254

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.

    “Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #783

    Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.

    Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 190 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #166

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 210 x 153 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #252
    Jules De Geussés

    “Begijnhof te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage à Bruges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More